1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
Vážení účastníci,

vzhledem k vládním opatřením jsou, bohužel, až do odvolání pozastaveny všechny turnaje série DartsCup.
 
NEJBLIŽŠÍ TURNAJE DARTS CUP
JACKPOT
 
DATUM HRACÍ MÍSTO  
18.9. 12:00 Svémky U Tichnů - turnaj MAJOR
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
18.9. 13:00 ABRI herna-bar
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
Bachová (tel.702 689 768), ABRI Bar (tel. 725 837 932)
 
18.9. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
21.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
22.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
22.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
22.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
22.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
23.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
23.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
23.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
24.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
24.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
24.9. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
24.9. 19:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
Antonín Hlaváček (tel. 602 688 719)
 
24.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
25.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
25.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
Roman Konečný (tel. 739 080 589)
 
25.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
25.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
Roman Konečný (tel. 739 080 589)
 
25.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
28.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
29.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
29.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
29.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
V jackpotu pro soutěže jednotlivců je aktuálně 105490,- Kč
V jackpotu pro soutěž dvojic je aktuálně 7800,- Kč

TOP 16 - MUŽI
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO
BODY
 
1.   Záruba Daniel
20800
 
2.   Vaina Jiří
17400
 
3.   Pospíšil Jan
14500
 
4.   Tunkiv Štěpán
13700
 
5.   Zaplatílek Zdeněk
13200
 
6.   Nádvorník Josef
12500
 
7.   Grillo Milan
12100
 
8.   Krátký Pavel
11700
 
9.   Hasil Milan
11500
 
10.   Nohel Petr
11100
 
11.   Jedenástik Miroslav
10900
 
12.   Mrenica Jan
10700
 
13.   Zikmund Petr
10400
 
14.   Fiala Miroslav
10200
 
15.   Skypala Pavel
10000
 
16.   Bartoň Radek
9500
 

TOP 16 - ŽENY
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO
BODY
 
1.   Lisická Jaroslava
12500
 
2.   Šámalová Marta
12300
 
3.   Jelínková Marta
10900
 
4.   Skoumalová Jaroslava
10300
 
5.   Šretrová Andrea
9200
 
6.   Šámalová Žaneta
8400
 
7.   Vecková Jaroslava
8200
 
8.   Peterková Petra
7800
 
9.   Zaplatílková Veronika
7700
 
10.   Macková Majka
7500
 
11.   Jánská Monika
6700
 
12.   Redlová Martina
6600
 
13.   Rubešová Jana
6000
 
14.   Kateřiňáková Nikola
5800
 
15.   Skýpalová Miroslava
5700
 
16.   Pardubová Zuzana
5000
 

 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském a Zlínském kraji