1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | ODMĚNY | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
 
POŘADÍ V TURNAJI
 
18.11. 12:00 - Sport Club u Stadiónu - 501 double out
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO BODY
1. Grande Jan - Záruba Daniel 6000 bodů
2. Hropko Michal - Michoň Tomáš 5500 bodů
3. Strnad David - Volný Rostislav 5000 bodů
4. Hofman Martin - Hofman Petr 4500 bodů
5. Drozný Milan - Hradiský Roman 4000 bodů
Lustik Roman - Tichý Dominik 4000 bodů
7. Vilím Radek - Vitnerová Michaela 3500 bodů
Klekner Roman - Marušák Michal 3500 bodů
9. Řezáč František - Zikmund Petr 3000 bodů
Króliček Martin - Puršl Radek 3000 bodů
Kuntoš Jakub - Vopravilová Lucie 3000 bodů
Nedo David - Teichnerová Katka 3000 bodů
13. Baloun Pavel - Holý Marek 2500 bodů
Fiala Jan - Hladík Radek 2500 bodů
Tajč Ondra - Tajč Vladislav 2500 bodů
Kopfhammer Lukáš - Mučka Lukáš 2500 bodů
17. Jánský Patrik - Peštová Markéta 2000 bodů
Šretrová Andrea - Vaina Jiří 2000 bodů
Kalina Hugo - Lang Radek 2000 bodů
Lazič Mlan - Uthump Samphat 2000 bodů
Kima Miroslav - Olšák Pavel 2000 bodů
Agh Martin - Danóci Peter 2000 bodů
Bedruň Jakub - Bedruň Jozef 2000 bodů
Kubašková Pavla - Schulte Vít 2000 bodů
25. Klekner Roman - Sadová Táňa 1500 bodů
Černý Lukáš - Kubaška Karel 1500 bodů
Baytalon Rosta - Fris Radovan 1500 bodů
Semrád Miloš - Vaculík Ivan 1500 bodů
Herink Jaroslav - Nohel Petr 1500 bodů
Jirásek Pavel - Tvrdá Markéta 1500 bodů
Hokeová Kristýna - Udič Josef 1500 bodů
Pazáková Simona - Šofr Radek 1500 bodů
33. Boháček Václav - Tar Gábor 1000 bodů
Kubašková Eliška - Kuča Rudolf 1000 bodů
Hulčík Leoš - Štastný Dalibor 1000 bodů
Skoumalová Jaroslava - Tajčová Lenka 1000 bodů
Bohatá Veronika - Pešek Jan 1000 bodů
Bohdal Ján - Filip Michal 1000 bodů
Bisová Kateřina - Pretl Jiří 1000 bodů
Hardoň Štefan - Sviatko Richard 1000 bodů
Nádvorník Josef - Šámalová Marta 1000 bodů
Frantová Gabriela - Jeřábková Iva 1000 bodů
Blažejová Jaroslava - Pitrmoc Jaroslav 1000 bodů
Lísal Ondra - Navrátil Ondra 1000 bodů
Přívozníková Lucie - Zajíčková Lucie 1000 bodů
Houžvička Jiří - Jelínková Marta 1000 bodů
Ciprián Michal - Ciprián Patrik 1000 bodů
Štočková Věra - Urban Martin 1000 bodů
 
vytisknout výsledky
 
 
Darts Cup | pátý ročník | září 2023 - květen 2024 | hrací místa v Praze, Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém a Zlínském kraji