1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
 
Vážení šipkaři, poslední ročník byl před prázdninami zdárně ukončen finálovým turnajem. A to znamená jediné, že se od září rozběhne nový ročník 2022/23 a znovu budete moci měřit síly ve vzájemných kláních na desítkách hracích míst v Praze, Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém a Zlínském kraji. Sledujte naše stránky, brzy se začne plnit termínová listina. Opět budeme hrát o finanční odměny a na jednoho šťastlivce znovu čeká roční zápůjčka osobního automobilu. Těšíme se na shledanou v září u terčů!
 
NEJBLIŽŠÍ TURNAJE DARTS CUP
JACKPOT
 
DATUM HRACÍ MÍSTO  
3.10. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
3.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
4.10. 18:00 Motorest Zavadilka
Motorest Zavadilka č. p. 2 PSČ 28802
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
4.10. 18:30 U Kohouta
Klučovská 1373 Česky Brod PSČ 28201
Petr Štěpánek tel (+420 739 318 422)
 
5.10. 17:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
5.10. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
5.10. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), (Hora Jan tel. 730 901 639
 
6.10. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
Radovan Fris 724760355
 
7.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
7.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
7.10. 19:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
8.10. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
8.10. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
8.10. 17:00 Motorest Zavadilka
Motorest Zavadilka č. p. 2 PSČ 28802
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
8.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
10.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
11.10. 18:00 Motorest Zavadilka
Motorest Zavadilka č. p. 2 PSČ 28802
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
11.10. 18:30 U Kohouta
Klučovská 1373 Česky Brod PSČ 28201
Petr Štěpánek tel (+420 739 318 422)
 
12.10. 17:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
12.10. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
14.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
14.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
14.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
15.10. 12:00 Hospoda pod Modřínem - turnaj MAJOR
Sluhy 2, PSČ 250 63
Dušan Kučera (tel.774 987 732)
 
18.10. 18:00 Motorest Zavadilka
Motorest Zavadilka č. p. 2 PSČ 28802
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
V jackpotu pro soutěže jednotlivců je aktuálně 74540,- Kč
V jackpotu pro soutěž dvojic je aktuálně 4730,- Kč

TOP 16 - MUŽI
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO
BODY
 
1.   Vaina Jiří
10700
 
2.   Agh Martin
10300
 
3.   Záruba Daniel
9900
 
4.   Palij Anatolij
9400
 
5.   Tajč Vladislav
8200
 
6.   Bedruň Jozef
7300
 
7.   Hradiský Roman
6900
 
8.   Štěpánek Petr
6700
 
9.   Klekner Roman
6500
 
10.   Kvasil Roman
6200
 
  Volný Rostislav
6200
 
12.   Kuntoš Jakub
5800
 
13.   Anderle Vlastimil
5300
 
  Pařízek František
5300
 
15.   Nádvorník Josef
5200
 
16.   Novotný Vilém
5100
 

TOP 16 - ŽENY
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO
BODY
 
1.   Vopravilová Lucie
7700
 
2.   Kopalová Petra
6800
 
3.   Šretrová Andrea
5200
 
4.   Hradiská Adéla
5100
 
5.   Blažejová Jaroslava
4800
 
6.   Šámalová Marta
4400
 
7.   Hokeová Kristýna
4000
 
  Pilařová Linda
4000
 
9.   Macková Majka
3800
 
10.   Šámalová Žaneta
3300
 
11.   Váňová Lucie
3200
 
12.   Vecková Jaroslava
2500
 
13.   Zajíčková Lucie
2300
 
14.   Jánská Monika
2200
 
15.   Brouková Eva
2100
 
  Látalová Lucie
2100
 

 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém a Zlínském kraji