1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
Vážení účastníci,

vzhledem k vládním opatřením jsou, bohužel, až do odvolání pozastaveny všechny turnaje série DartsCup.
 
TERMÍNY TURNAJŮ
 
CHYSTANÉ TURNAJE
 
ODEHRANÉ TURNAJE
18.9. 12:00 Svémky U Tichnů - turnaj MAJOR
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
18.9. 13:00 ABRI herna-bar
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
Bachová (tel.702 689 768), ABRI Bar (tel. 725 837 932)
 
18.9. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
21.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
22.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
22.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
22.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
22.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
23.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
23.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
23.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
24.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
24.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
24.9. 19:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
Antonín Hlaváček (tel. 602 688 719)
 
24.9. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
24.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
25.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
25.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
25.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
Roman Konečný (tel. 739 080 589)
 
25.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
28.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
29.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
29.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
29.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
30.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
1.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
6.10. 18:00 Dárts Pub Plzeň - turnaj MAJOR
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
6.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
6.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
8.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
9.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
13.10. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
13.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
13.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
15.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
16.10. 12:00 Pivnice U Jarošů - turnaj MAJOR
Tylova 263, 289 12 Sadská
Jiří Svoboda (tel. 604 675 804)
 
20.10. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
20.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
20.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
22.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
23.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
27.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
27.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
29.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
2.11. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
3.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
3.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
5.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
10.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
10.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
12.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
17.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
17.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
19.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
20.11. 11:00 Sport Club u Stadiónu - turnaj MAJOR
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
24.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
24.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
26.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
1.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
1.12. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
3.12. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
4.12. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
8.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
8.12. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
10.12. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
11.12. 11:00 Saloon Brandýs - turnaj MAJOR
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
15.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
15.12. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
17.12. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
18.12. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
22.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
22.12. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
29.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
29.12. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
29.12. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
1.1. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
5.1. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
15.1. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
29.1. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
12.3. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
26.3. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
9.4. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
23.4. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
7.5. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
21.5. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
 
17.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
17.9. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
17.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
17.9. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštěnice
Veronika Zaplatílková (tel. 792 386 759)
 
17.9. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
Marek Jánský (tel. 728 118 586)
 
17.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
17.9. 18:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
17.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
16.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
16.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
16.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
15.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
15.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
15.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
15.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
14.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
14.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
14.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
14.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
13.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
11.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
11.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
11.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
Roman Konečný (tel. 739 080 589)
 
11.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
11.9. 13:00 ABRI herna-bar
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
Bachová (tel.702 689 768), ABRI Bar (tel. 725 837 932)
 
10.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
10.9. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
10.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
10.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
10.9. 17:00 Šipkový klub Černošín u Jardy
Jiráskova 310, 349 58 Černošín
Jaroslav Rosa (tel. 604 880 371)
 
9.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
9.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
9.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
8.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
8.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
8.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
8.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
7.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
7.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
7.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
7.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
6.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
4.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
4.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
4.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
4.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
4.9. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
3.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
3.9. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštěnice
Veronika Zaplatílková (tel. 792 386 759)
 
3.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
3.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
2.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
2.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
1.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
1.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
1.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
1.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
26.2. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
12.2. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
1.1. 8:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
Roman Konečný (tel. 739 080 589)
 
10.10. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
10.10. 15:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
10.10. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
10.10. 15:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
10.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
9.10. 18:30 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
9.10. 18:00

 
9.10. 18:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
Marek Jánský (tel. 728 118 586)
 
9.10. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
Milan Uxa (tel. 603 475 612)
 
9.10. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
9.10. 16:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
8.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
8.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
8.10. 18:00 Sport bar Dyleň
Kollárova 707, 353 01 Mariánské Lázně
Pavel Šír (tel. 731 838 474)
 
8.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
8.10. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
8.10. 18:00

 
7.10. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
7.10. 18:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
6.10. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
6.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
6.10. 18:00

 
6.10. 18:00

 
6.10. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
6.10. 17:30 Pivnice U Jarošů
Tylova 263, 289 12 Sadská
Jiří Svoboda (tel. 604 675 804)
 
6.10. 16:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
5.10. 17:30 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
4.10. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
David Fiala (tel. 378 038 120)
 
3.10. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
3.10. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
3.10. 18:00

 
3.10. 16:00

 
3.10. 16:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
3.10. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
3.10. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
2.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
2.10. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
Milan Uxa (tel. 603 475 612)
 
2.10. 18:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
2.10. 18:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
Marek Jánský (tel. 728 118 586)
 
2.10. 18:00

 
2.10. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
1.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
1.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
1.10. 18:00

 
1.10. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
1.10. 18:00 Sport bar Dyleň
Kollárova 707, 353 01 Mariánské Lázně
Pavel Šír (tel. 731 838 474)
 
30.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
30.9. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
30.9. 18:00

 
29.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
29.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
29.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
29.9. 17:00

 
29.9. 16:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
28.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
28.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
28.9. 17:15

 
28.9. 16:30 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Josef Poděbratský (tel. 604 644 292)
 
27.9. 18:15

 
27.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
David Fiala (tel. 378 038 120)
 
27.9. 16:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
27.9. 15:00

 
26.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
26.9. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
26.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
26.9. 16:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
26.9. 15:00 Pivnice Máj - turnaj MAJOR
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
26.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
26.9. 13:00

 
25.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
25.9. 19:00 Restaurace Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
Alena Benešová (tel. 602 568 934)
 
25.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
25.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
Milan Uxa (tel. 603 475 612)
 
25.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
25.9. 18:00

 
25.9. 17:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
Marek Jánský (tel. 728 118 586)
 
24.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
24.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
24.9. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
24.9. 18:00 Sport bar Dyleň
Kollárova 707, 353 01 Mariánské Lázně
Pavel Šír (tel. 731 838 474)
 
24.9. 8:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
23.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
23.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
23.9. 18:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Josef Poděbratský (tel. 604 644 292)
 
23.9. 17:00

 
22.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
22.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
22.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
22.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
21.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
21.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
21.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
20.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
David Fiala (tel. 378 038 120)
 
20.9. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Josef Poděbratský (tel. 604 644 292)
 
20.9. 13:00

 
19.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
Milan Uxa (tel. 603 475 612)
 
19.9. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
19.9. 12:00 Pivnice U Jarošů - turnaj MAJOR
Tylova 263, 289 12 Sadská
Jiří Svoboda (tel. 604 675 804)
 
18.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
18.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
18.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
18.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
18.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
18.9. 18:00

 
17.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
17.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
17.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
16.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
16.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
16.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
16.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
15.9. 18:30 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
15.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
15.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
14.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
14.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
13.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
David Fiala (tel. 378 038 120)
 
13.9. 15:30 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Josef Poděbratský (tel. 604 644 292)
 
12.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
12.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
12.9. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
12.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
11.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
11.9. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
Marek Jánský (tel. 728 118 586)
 
11.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
11.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
11.9. 18:00

 
11.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
Milan Uxa (tel. 603 475 612)
 
10.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
10.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
10.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
9.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
9.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
8.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
8.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
8.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
8.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
7.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
7.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
6.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
David Fiala (tel. 378 038 120)
 
5.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
5.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
5.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
5.9. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
5.9. 15:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
4.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
4.9. 19:00 Restaurace Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
Alena Benešová (tel. 602 568 934)
 
4.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
Andrea Šretrová (tel. 734 401 579)
 
4.9. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
Marek Jánský (tel. 728 118 586)
 
4.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
Jaroslava Hradiská (tel. 720 078 014)
 
4.9. 18:00

 
4.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
Milan Uxa (tel. 603 475 612)
 
3.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
3.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
3.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
3.9. 18:00 Sport bar Dyleň
Kollárova 707, 353 01 Mariánské Lázně
Pavel Šír (tel. 731 838 474)
 
2.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
2.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
2.9. 17:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
2.9. 16:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
Ladislav Paštéka (tel. 605 886 437)
 
1.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
Lukáš Vent (tel. 735 791 108), Jaroslav Herink (tel. 736 647 876)
 
1.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
1.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
David Svoboda (tel. 736 676 379)
 
1.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
1.8. 18:00 Sport bar Dyleň
Kollárova 707, 353 01 Mariánské Lázně
Pavel Šír (tel. 731 838 474)
 
16.1. 18:30 Pivnice Kolečko - turnaj MAJOR
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
1.1. 8:00

 
 
 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském a Zlínském kraji