1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
Vážení účastníci,

vzhledem k vládním opatřením jsou, bohužel, až do odvolání pozastaveny všechny turnaje série DartsCup.
 
CELKOVÉ POŘADÍ DVOJIC
 
  JMÉNA
CELKEM
 
1.
  Vaina Jiří - Šretrová Andrea
12600
 
2.
  Zikmund Petr - Hasil Milan
10400
 
3.
  Záruba Daniel - Skoumalová Jaroslava
9700
 
4.
  Pitrmoc Jaroslav - Lisická Jaroslava
6600
 
5.
  Kaucký Tomáš - Cikánek Luboš
5900
 
6.
  Zaplatílková Veronika - Zaplatílek Zdeněk
5700
 
7.
  Šámalová Marta - Nádvorník Josef
5300
 
8.
  Řehoř Martin - Pecha Ondřej
5000
 
9.
  Jelínková Marta - Grofčik Josef
4900
 
10.
  Šimůnek Jaroslav - Svoboda jiří
4500
 
11.
  Nohel Petr - Herink Jaroslav
4400
 
  Volný Rostislav - Tajč Vladïslav
4400
 
13.
  Pospíšil Jan - Kučera Adam
4000
 
  Švorc Jaroslav - Klouda Vladimír
4000
 
15.
  Řezáč František - Bartoň Radek
3800
 
16.
  Pospíšil Jan - Kopalová Petra
3500
 
17.
  Bartoň Radek - Anderle Vlastimil
3200
 
18.
  Karavans Geňa - Jánský Marek
3000
 
19.
  Krátký Pavel - Kateřináková Nikola
2800
 
  Šlambor Ladislav - Šimůnek Michal
2800
 
21.
  Krátký Pavel - Kateřiňáková Nikola
2700
 
22.
  Kubec Josef - Hubala Marek
2500
 
  Skupin Martin - jaroš jindřich
2500
 
  Štulaiter josef - semrád Miloš
2500
 
25.
  Vecková Jaroslava - Macková Majka
2400
 
26.
  Šofr Vlasta - Honsejk Pavel
2200
 
27.
  Hradiská Jaroslava - Hradiský Roman
2100
 
  Urban Martin - štočková Věra
2100
 
29.
  Pavel Michal - Danek Václav
2000
 
  Skýpalová Mirka - Skýpala Pavel
2000
 
  Szulli David - Dovec Lukáš
2000
 
  Tutko Patrik - Hasil Milan
2000
 
33.
  Jelínek Milan - Hotovec Pavel
1800
 
  Vlník Jan - Laurin Zdeněk
1800
 
35.
  Klekner Roman - Folprecht Tomáš
1700
 
  Szőcsová Zuzana - Szőcs Jozef
1700
 
  Vali Daniel - Tutka Patrik
1700
 
38.
  Hora Jan - Flekal Zdeněk
1600
 
  Kuldánek Lukáš - Dabski Piotr
1600
 
  Palij Anatolij - Anderle Vlastimil
1600
 
  Pospíšil Jan - Berenreiter Jan
1600
 
  Puršl Radek - Červinka Pavel
1600
 
  Rubešová Jana - Hovana Standa
1600
 
  Šesták Jiří - Jiráňová Tamara
1600
 
45.
  Šídlo Drahoš - Novotný Vilem
1500
 
  Vrábel Jaroslav - Čech Milan
1500
 
47.
  Jelínková Marta - Hanušová Alena
1400
 
  Kubec Tomáš - Kubec Josef
1400
 
  Kuldánek Lukáš - Bartoň Radek
1400
 
  Plyška Kolja - Langhans Karel
1400
 
  Veltruský Petr - Mejzrová Lenka
1400
 
52.
  Handl Radovan - Handlová Klára
1200
 
  Herink Jarda - Bartoň Radek
1200
 
  Jelínek Milan - Grofčík Josef
1200
 
  Kopalová Petra - Čarnecký Jan
1200
 
  Krajčovič - Kuchyňka
1200
 
  Pospíšil Jan - Berenaiter Jan
1200
 
  Řezáč Fr. - Pařízek Fr. ml.
1200
 
  Swiatko Richard - Bartoň Radek
1200
 
  Volný Rostislav - Vébr Miroslav
1200
 
  Vondrová Jolana - Vondra Otakar
1200
 
62.
  Pařízek Fratišek st. - Dovec Lukáš
1100
 
  Pazderka Roman - Kuchyňka Vladimír
1100
 
64.
  Dvořák Karel - Anderle Vlastimil
1000
 
  Kanóc Štefan - Botló Karel
1000
 
  Kroutilík Václav - Jánská Monika
1000
 
  Ligus Jan - Markovič Peter
1000
 
  Pešta Pavel - Novotný Vilem
1000
 
  Popovský Jiří - Jelínek Milan
1000
 
  Řehák Michal - Heřmánek Martin
1000
 
  Svoreň Juraj - Maršálek Jaroslav
1000
 
  Šesták Jiří - Antošík Aleš
1000
 
  Šídlo Drahoš - Jánská M. ml
1000
 
  Štefanka Petr - Dvořák Jiří
1000
 
  Štočková Věra - Pavlík Petr
1000
 
  Vaina Jiří junior - Šámalová Žaneta
1000
 
  Vitásek Karel - Veselý Petr
1000
 
78.
  Linhart Josef ml. - Linhart Josef st.
900
 
  Peštová Markéta - Pešta Pavel
900
 
  Pospišil Jan - Čarnecký Jan
900
 
  Šamalová žaneta - Šámal David
900
 
  Toman Vladislav - Toman Jiří
900
 
  Trková Petra - Novotný Tibor
900
 
  Trucker Luke - Machata Lukáš
900
 
  Vach Marcel - Groh Václav
900
 
86.
  Gregor Pavel - Čarnecký Jan
800
 
  Pokorný Lukáš - Ižoldová Tamara
800
 
  Rollová Nikola - Langhans Karel
800
 
  Rusina Jozef - Lichý Tomáš
800
 
  Šofr Vlasta - Prochazka David
800
 
  Vali Daniel - Šup Ivan
800
 
  Voňavka Jan - Kima Miroslav
800
 
93.
  Dabski Piotr - Anderle Vlastimil
700
 
  Hamšíková Veronika - Bílek Tomáš
700
 
  Hovana Stanislav - Hejna Jakub
700
 
  Javornický Josef - Drobný Radek
700
 
  Kladivo Aleš - Harazim Vlastimil
700
 
  Olšák Pavel - Kima Miroslav
700
 
  Pospíšil Jan - Bartoň Radek
700
 
  Spilka martin - Hlaváček Antonín
700
 
101.
  Hradiská Adéla - Folprecht Tomáš
600
 
  Jelínek Lukáš - Heřmánek Martin
600
 
  Jelínek Milan - Jelínková Marta
600
 
  Jelínková Marta - Benáček Miloš
600
 
  Kima Štěpán - Kuntoš Jakub
600
 
  Klekner Roman - Botl Karel
600
 
  Kodera Pavel - Ladýř Waldemar
600
 
  Kopecký Václav - Berenraiter Jan
600
 
  Koželský Lukáš - Čábelka Martin
600
 
  Krajčovíč David - Novotný Vilem
600
 
  Matoušek Lukáš - Kopecký Václav
600
 
  Novotný - Antonín
600
 
  Novotný Tibor - Novák Pavel
600
 
  Omasta Milan - Kňažko Stanislav
600
 
  Palarec Martin - Langhans Karel
600
 
  Palij Anatolij - Hradiský Roman
600
 
  Pecha Ondřej - Červinka Pavel
600
 
  Peštová Markéta - Novohradský Vladimír
600
 
  Plyška Kolja - Dolejš Libor
600
 
  Řezáč Jaroslav - Petrova Marie
600
 
  Shetelya Michal - Horká Aneta
600
 
  Staněk Jaroslav - Vasko Radek
600
 
  Sychra Martin - Oružnská Michaela
600
 
  Šámalová Žaneta - Kolev Viktor
600
 
  Štěpánek Petr - Spilka Martin
600
 
  Tutko Patrik - Kubec Josef
600
 
  Vébr Miroslav - Folprecht Tomáš
600
 
  Vér Miroslav - Folprecht Tomáš
600
 
  Voborník Pavel - Novotný Tibor
600
 
  Wybraniec Lukáš - Ligusová Radka
600
 
131.
  Berenraiterová Michaela - Berenraiter Jan
500
 
  Jelínek Milan - Bartošová Michala
500
 
  Jelínek Patrik - Heřmanek Martin
500
 
  Jirásek Pavel - Hejna David
500
 
  Klekner Roman - Anderle Vlastinil
500
 
  Košťák Jiří - Hradiská Adéla
500
 
  Lang - Dobiáš
500
 
  Novák Pavel - Kodera Pavel
500
 
  Novotná Tamara - Kodera Pavel
500
 
  Pokorný Lukáš - Kodera Pavel
500
 
  Řezáč František - Kanoc Štefan
500
 
  Řezáč Jaroslav - Chvalníková Šárka
500
 
  Swiatko Richard - Brodský Jaroslav
500
 
  Šimek Luděk - Řezáč František
500
 
  Šimek Luděk - Kadeřábek Pavel
500
 
  Tutko Patrik - Šup Ivan
500
 
  Vítek Martin - Veltruský Petr
500
 
  Volná Dominika - Sviatko Richard
500
 
149.
  Brodský Jaroslav - Bareš Roman
400
 
  Burda Tomáš - Kima imrich
400
 
  Červinka Pavel - Borecký Petr
400
 
  Dvořák Karel - Košťák Jiří
400
 
  Flečková Barbora - Borovský Martin
400
 
  Folprecht Tomáš - Dovec Lukáš
400
 
  Gaučo Richard - Fedor Viktor
400
 
  Hradiská Adéla - Hradiský Roman
400
 
  Hubala Jan - Antošík Aleš
400
 
  Kalina Daniel - Brettschneiderová Simona
400
 
  Kneslová Monika - Dvořák Lukáš
400
 
  Langhans Karel - Gregor Pavel
400
 
  Langhans Karel - Kučera Adam
400
 
  Lásková Dominika - Doucha Jan
400
 
  Ligocki Tomasz - Ligocká Gabriela
400
 
  Ligusová Radka - Markovič Peter
400
 
  Manák Miroslav - Herink Jaroslav
400
 
  Matoušek Lukáš - Gregor Pavel
400
 
  Novotný Tibor - Motáková Šárka
400
 
  Oružinská Michaela - Bartoň Radek
400
 
  Pokorný Lukáš - Adámková Vanda
400
 
  Rykl Lukáš - Lorinz Attila
400
 
  Sedlačík Patrik - Hanus Jaroslav
400
 
  Semrád Miloš - Beňáček Miloš
400
 
  Skýpala Pavel - Fedor Viktor
400
 
  Spodaryk Igor - Červenka Miloš
400
 
  Strnad David - Řezáč František
400
 
  Sviatko Richard - Lichý Tomáš
400
 
  Sviatko Richard - Folprecht Tomáš
400
 
  Svoboda Marek - Laurin Zdeněk
400
 
  Šimek Petr - Petrová Marie
400
 
  Šlambor Ladislav - Novotný Vilém
400
 
  Těšlák Tomáš - Starý Petr
400
 
  Toman Jiří - Popovych Oleh
400
 
  Tomanová Hana - Fek Milan
400
 
  Tutko Patrik - Jelínková Marta
400
 
  Udičová Michaela - Sviatko Richard
400
 
  Vach Marcel - Plyška Kolja
400
 
  Vaina Jiří junior - Řehák Michal
400
 
  Veltruský Petr - Antošík Aleš
400
 
  Višňák D. - Višňák M.
400
 
  Voborník Pavel - Pokorný Lukáš
400
 
  Voborník Pavel - Novotná Tamara
400
 
  Voborník Pavel - Antošík Aleš
400
 
193.
  Havrila Miroslav - Fek Milan
300
 
  Chalupa Jan - Hubala Jan
300
 
  Jánský Marek - Jánská Monika
300
 
  Klus Petr - Kastlová Martina
300
 
  Koleňak Martin - Červinka Pavel
300
 
  Koníček Roman - Kladivo Aleš
300
 
  Kopalová Petra - Berenraiterová Michaela
300
 
  Kroutilík Václav - Sedláček Petr
300
 
  Křeháček Jiří - Hercík Marek
300
 
  Kuntoš Jakub - Hradiská Adéla
300
 
  Maršálek Petr - Bojda Marek
300
 
  Martinovský Pavel - Kejha Antonín
300
 
  Pařízek František ml. - Bukvička Ladislav
300
 
  Plyška Kolja - Kopecký Václav
300
 
  Pokorný Lukáš - Jiráňová Tamara
300
 
  Pretl Jiří - Botl Karel
300
 
  Slabochová Klára - Konečný Roman
300
 
  Staňek Jaroslav - Kuntoš Jakub
300
 
  Sůra Václav - Pokorný Lukáš
300
 
  Šesták Jiři - Antošík Aleš
300
 
  Šesták Jiři - Ižold Petr
300
 
  Šimek Luděk - Sviatko Richard
300
 
  Šimek Luděk - Kanóc Štefan
300
 
  Šulc Michal - Libánský Marek
300
 
  Urban Martin - Semrád Miloš
300
 
  Vébr Miroslav - Kanóc Štefan
300
 
  Zahradník Jiří - Hulvák Jaroslav
300
 
220.
  Gažák Jan - Bisová Kateřina
200
 
  Hora Jan - Fryč Dominik
200
 
  Hradiská Adéla - Horáček Tibor
200
 
  Hulín Miloslav - Dvořák Lukáš
200
 
  Jelínek Lukáš - Grofčík Josef
200
 
  Jelínková Marta - Horká Aneta
200
 
  Jelínková Marta - Dovec Lukáš
200
 
  Kejhá Antonín - Červenka Miloš
200
 
  Konfal Luboš - Gregor Pavel
200
 
  Kozárik Jaromír - Kapustová Vanda
200
 
  Kuchyňková Anna - Kuchyňka Vladimír
200
 
  Ladýř Waldemar - Antošík Aleš
200
 
  Ladýř Waldemar - Benda Tomáš
200
 
  Lang Radek - Dovec Lukáš
200
 
  Lisická Jaroslava - Brodský Jaroslav
200
 
  Nináč Igor - Hardoň Štefan
200
 
  Nohel Petr - Mareš Marek
200
 
  Novák Zdeněk - Hrazdil Zdeněk
200
 
  Novák Zdeněk - Horňák Marek
200
 
  Olšák Pavel - Burda Tomáš
200
 
  Olšák Pavel - Kima Štěpán
200
 
  Paleček Lukáš - Kapustová Vanda
200
 
  Plyška Kolja - Berenraiter Jan
200
 
  Popovský Jiří - Jelínková Marta
200
 
  Pospíšil Jan - Krbůšek Josef
200
 
  Pospíšil Jan - Laube Josef
200
 
  Rubešová Jana - Slabochová Klára
200
 
  Rubešová Jana - Antonín Jaroslav
200
 
  Rusina Josef - Dvořák Petr
200
 
  Rusina Jozef - Herink Jaroslav
200
 
  Řehák Josef - Jelínková Marta
200
 
  Řezač František - Volná Dominika
200
 
  Řezáč František - Havrila Miroslav
200
 
  Staňek Jaroslav - Horáček Tibor
200
 
  Stirančák Jozef - Kissel Vladimír
200
 
  Sviatko Richard - Fek Milan
200
 
  Sviatko Richard - Skýpala Pavel
200
 
  Svoboda Marek - Volná Dominika
200
 
  Svoboda Marek - Kočka Petr
200
 
  Szöcs Josef - Kapustová Vanda
200
 
  Šámalová Žaneta - Čechová Romana
200
 
  Šídlo Drahoš - Kozárik Jaromír
200
 
  Šimková Denisa - Kvasil Roman
200
 
  Šimková Magdaléna - Langhansová Nikola
200
 
  Šlosiarik Josef - Pařízková Tamara
200
 
  Štrupl Josef - Hlušička Jiří
200
 
  Trávníčková Marie - Havrila Miro
200
 
  Tutko Patrik - Jiráňová Tamara
200
 
  Udičová Michala - Udič Josef
200
 
  Vaina Jiří junior - Semrád Miloš
200
 
  Vitásek Karel - Vébr Miroslav
200
 
  Voborník Pavel - Novák Zdeněk
200
 
  Vokálová Lucie - Fedáková Klára
200
 
  Walica David - Kubátková Nikol
200
 
  Zábranský Jan - Dobiáš Jan
200
 
  Zahradník Jiří - Berenraiter Jan
200
 
276.
  Burda Tomáš - Horáček Tibor
100
 
  Groh Václav - Černák Miroslav
100
 
  Hamšík Oldřich - Borovský Martin
100
 
  Hardoň Štefan - Bisová Kateřina
100
 
  Hejtmánková Helena - Bukvička Ladislav
100
 
  Hradecký Jirka - Botl Karel
100
 
  Jelínková Marta - Dobiáš Jan
100
 
  Jíra Vojtěch - Brodský Jaroslav
100
 
  Kanóc Štefan - Brodský Jaroslav
100
 
  Kolev Viktor - Jelínková Marta
100
 
  Konfal Luboš - Berenraiterová Michaela
100
 
  Kopecký Václav - Čarnecký Jan
100
 
  Kozárik Jaromír - Kastlová Martina
100
 
  Kuntoš Jakub - Hradiská Jaroslava
100
 
  Kvasil Roman - Kozárik Jaromír
100
 
  Langhans Karel - Dobiáš Jan
100
 
  Ligus Jan - Ligus Martin
100
 
  Novohradský Vláďa - Hovana Standa
100
 
  Novotná Tamara - Jiráňová Tamara
100
 
  Pechar Martin - Chalupa Jan
100
 
  Pokorný Lukáš - Krumerová Vlasta
100
 
  Pretl Jiří - Bisová Kateřina
100
 
  Skalák Petr - Pejšová Jitka
100
 
  Sůrová Helena - Dědičová Tereza
100
 
  Šámalová Žaneta - Dvořák Lukáš
100
 
  Šámalová Žaneta - Červinka Pavel
100
 
  Šimek Petr - Jelínková Marta
100
 
  Špinková Kateřina - Hrdlička Jiří
100
 
  Udič Josef - Bisová Kateřina
100
 
  Udič Josef - Strnad David
100
 
  Váňa Lukáš - Spodaryk Igor
100
 
  Vavřínek František - Báchor Martin
100
 
  Vendlová Petra - Jelínková Marta
100
 
  Veselá Pavlína - Kopecký Václav
100
 
  Vitásek Karel - Strnad David
100
 
  Vohralík Michal - Horňák Marek
100
 
  Volná Dominika - Vlník Jan
100
 
  Volný Rostislav - Folprecht Tomáš
100
 
  Zahradník Jiří - Kopalová Petra
100
 
  Želonka Robert - Zábranský Jan
100
 
  Žofková Markéta - Novotný Tibor
100
 
* v případě rovnosti bodů jsou hráči řazeni podle abecedy     
* jednotlivé sloupce ukazují body získané v každém měsíci, sloupec A je bonus za aktivitu (viz pravidla)     
 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském a Zlínském kraji