1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
 TERMÍN HRACÍ MÍSTO TURNAJE FOTOGRAFIE 
31.5. 19:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
31.5. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
31.5. 17:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
30.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
30.5. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
30.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.5. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
27.5. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
27.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.5. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
27.5. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.5. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
26.5. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
25.5. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
24.5. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.5. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.5. 16:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
23.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
23.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.5. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
21.5. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.5. 17:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
21.5. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
21.5. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.5. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
20.5. 18:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
20.5. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
split score - dvojice
 
19.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
19.5. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
19.5. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
18.5. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
17.5. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.5. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
17.5. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
16.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.5. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
14.5. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
14.5. 12:00 Svémky U Tichnů - turnaj MAJOR
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
13.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
13.5. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
13.5. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.5. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
12.5. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.5. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.5. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
10.5. 20:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
 
10.5. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.5. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
10.5. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
9.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.5. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
9.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.5. 17:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
7.5. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
7.5. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.5. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
6.5. 18:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
6.5. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
5.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
5.5. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
5.5. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
5.5. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.5. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
3.5. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
3.5. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
3.5. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
2.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
2.5. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
2.5. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
30.4. 14:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
30.4. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
29.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.4. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.4. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
28.4. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.4. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
26.4. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.4. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
26.4. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
25.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.4. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.4. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
23.4. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
23.4. 12:00 Hospoda Sedlec - turnaj MAJOR
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
22.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
22.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.4. 18:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
22.4. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.4. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
21.4. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
21.4. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.4. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
20.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.4. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
19.4. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.4. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
18.4. 14:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.4. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.4. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.4. 17:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
16.4. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
15.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
15.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.4. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.4. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.4. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
14.4. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.4. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
13.4. 8:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
12.4. 18:00 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
12.4. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
11.4. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
11.4. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.4. 17:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
9.4. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
9.4. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.4. 19:00 Hospoda Na koupáku
Tyršova 359, 27711 Neratovice
501 double out - smíšený
 
8.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
8.4. 18:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
8.4. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.4. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.4. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
7.4. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.4. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.4. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
5.4. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
5.4. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
5.4. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
4.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
4.4. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.4. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
2.4. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.4. 17:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
2.4. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
2.4. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
1.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
1.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.4. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.3. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
31.3. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.3. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.3. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
29.3. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
29.3. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
29.3. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.3. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
26.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.3. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.3. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
26.3. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.3. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
25.3. 18:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
25.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.3. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
24.3. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.3. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
23.3. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
22.3. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.3. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
22.3. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
21.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
21.3. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
21.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.3. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
19.3. 12:00 U Stejskalů - turnaj MAJOR
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
18.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.3. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
18.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.3. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
17.3. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.3. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.3. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
15.3. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.3. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
14.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
14.3. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
14.3. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
14.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.3. 17:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.3. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
12.3. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.3. 19:00 Hospoda Na koupáku
Tyršova 359, 27711 Neratovice
501 double out - smíšený
 
11.3. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
11.3. 18:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
11.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.3. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
10.3. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.3. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
8.3. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
8.3. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
8.3. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
7.3. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
7.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
4.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.3. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
4.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.3. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.3. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
3.3. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.3. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
1.3. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
1.3. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
1.3. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
28.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
28.2. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
28.2. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
26.2. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.2. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.2. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
26.2. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.2. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.2. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
25.2. 19:00 Hospoda Na koupáku
Tyršova 359, 27711 Neratovice
501 double out - smíšený
 
25.2. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
25.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.2. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.2. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.2. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
22.2. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
22.2. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
22.2. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
21.2. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
21.2. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.2. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
19.2. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
18.2. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.2. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
18.2. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.2. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
17.2. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.2. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.2. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
15.2. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
15.2. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
15.2. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
14.2. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
12.2. 16:00 Pivnice Máj - turnaj MAJOR
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
12.2. 12:00 Sport Club u Stadiónu - turnaj MAJOR
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
11.2. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.2. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
11.2. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
11.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.2. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
10.2. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.2. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
10.2. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.2. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.2. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
9.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
8.2. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
8.2. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
7.2. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
7.2. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.2. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
5.2. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.2. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
5.2. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.2. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.2. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
4.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.2. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
3.2. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
3.2. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.2. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.2. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
1.2. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
1.2. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
31.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
31.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.1. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
29.1. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.1. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
29.1. 18:00
501 double out - smíšený
 
29.1. 17:00 Na Trnkovci
Trnkovecka 75,Ostrava
 
29.1. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
29.1. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.1. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
28.1. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
28.1. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.1. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.1. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.1. 18:00
501 double out - smíšený
 
26.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.1. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.1. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
25.1. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.1. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
24.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
24.1. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
24.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.1. 11:00 Hostinec A. Basaře - turnaj MAJOR
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
21.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
21.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
21.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.1. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.1. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.1. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
19.1. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
19.1. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
18.1. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
18.1. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
17.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
17.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.1. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
15.1. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
15.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.1. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
15.1. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
15.1. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.1. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
14.1. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
14.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.1. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.1. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
11.1. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
11.1. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
10.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.1. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
8.1. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.1. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.1. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
8.1. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
7.1. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
7.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.1. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
7.1. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.1. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
6.1. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.1. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.1. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.1. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
4.1. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
4.1. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
4.1. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
4.1. 17:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.1. 20:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
3.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.1. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.1. 17:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.1. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.1. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
31.12. 15:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
30.12. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
30.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
29.12. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.12. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
28.12. 18:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.12. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.12. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
28.12. 14:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.12. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.12. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
27.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
26.12. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
26.12. 17:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.12. 16:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
22.12. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
22.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
22.12. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.12. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
21.12. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
21.12. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.12. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
19.12. 15:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
high score - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
18.12. 18:00
501 double out - smíšený
 
18.12. 17:30 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
18.12. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
18.12. 14:00 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
18.12. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.12. 18:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.12. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
17.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.12. 18:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
17.12. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.12. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.12. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.12. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
high score - smíšený
501 double out - smíšený
 
15.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
15.12. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
14.12. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
14.12. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.12. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
13.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
13.12. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
12.12. 15:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.12. 15:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
11.12. 11:00 Saloon Brandýs - turnaj MAJOR
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
10.12. 18:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
 
10.12. 18:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
10.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.12. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
10.12. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.12. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
9.12. 18:00
501 double out - smíšený
 
8.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.12. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.12. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
8.12. 17:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.12. 18:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
cricket - smíšený
 
7.12. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
7.12. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.12. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
6.12. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
6.12. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
5.12. 15:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.12. 18:00
501 double out - smíšený
 
4.12. 17:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
4.12. 15:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
4.12. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
4.12. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.12. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
 
3.12. 18:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
3.12. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
3.12. 17:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
2.12. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
2.12. 18:00
501 double out - smíšený
 
2.12. 17:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.12. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
1.12. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.12. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
1.12. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
30.11. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
29.11. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.11. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
27.11. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.11. 18:00
501 double out - smíšený
 
27.11. 15:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
26.11. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.11. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
26.11. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
25.11. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
25.11. 18:00
501 double out - smíšený
 
24.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
24.11. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
23.11. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.11. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
22.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
22.11. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
22.11. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
21.11. 14:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
20.11. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
20.11. 12:00 Sport Club u Stadiónu - turnaj MAJOR
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
19.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.11. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.11. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
19.11. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
19.11. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.11. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
18.11. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
16.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.11. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.11. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
16.11. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
15.11. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
15.11. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
13.11. 19:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.11. 18:30 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
13.11. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.11. 17:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 master out - smíšený
501 master out - dvojice
 
13.11. 16:30 Pivnice Máj - turnaj MAJOR
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
13.11. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
13.11. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
12.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.11. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.11. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
12.11. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.11. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
11.11. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 master out - dvojice
 
11.11. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.11. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
9.11. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.11. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
9.11. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
8.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
8.11. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
8.11. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
7.11. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
6.11. 19:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.11. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.11. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
6.11. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.11. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.11. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
5.11. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
5.11. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.11. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 master out - smíšený
split score - dvojice
 
4.11. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
4.11. 18:00
501 double out - smíšený
 
3.11. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.11. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.11. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
2.11. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.11. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
2.11. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
1.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.11. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.11. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
30.10. 19:00
501 double out - smíšený
 
30.10. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
30.10. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
30.10. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
29.10. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.10. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
 
29.10. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
29.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.10. 8:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
501 double out - smíšený
 
28.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
 
28.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
28.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
27.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
27.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.10. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
26.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
26.10. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
26.10. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
25.10. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
25.10. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
25.10. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
24.10. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
23.10. 19:00
501 double out - smíšený
 
23.10. 18:30 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
23.10. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
23.10. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
23.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.10. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.10. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.10. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
22.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.10. 8:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
501 double out - smíšený
 
21.10. 19:00 Hospoda pod Modřínem
Sluhy 2, PSČ 250 63
501 double out - smíšený
 
21.10. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
21.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.10. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.10. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
20.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
19.10. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
19.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
19.10. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.10. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
18.10. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.10. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
17.10. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
16.10. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
16.10. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
16.10. 12:00 - turnaj MAJOR
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.10. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.10. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
15.10. 18:30 Pivnice Kolečko - turnaj MAJOR
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
15.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.10. 8:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
501 double out - smíšený
 
14.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
13.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.10. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
13.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
12.10. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.10. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
12.10. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
12.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
12.10. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
 
11.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
11.10. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
11.10. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
high score - dvojice
 
11.10. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
 
11.10. 17:00
501 double out - smíšený
 
10.10. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
9.10. 19:00
501 double out - smíšený
 
9.10. 18:30 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
9.10. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
9.10. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
9.10. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
9.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.10. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
 
8.10. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.10. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
8.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
8.10. 8:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
501 double out - smíšený
 
7.10. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
7.10. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.10. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
6.10. 19:00 Hospůdka na hřišti
Karlštejn 145 Karlštejn 26718
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
5.10. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
5.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
5.10. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
4.10. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
4.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
4.10. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
4.10. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
3.10. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
2.10. 19:00
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
 
2.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
2.10. 14:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
2.10. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 19:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
cricket cut throat - smíšený
501 double out - smíšený
 
1.10. 19:00
501 double out - smíšený
 
1.10. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
 
30.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
30.9. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 19:00 Hospůdka na hřišti
Karlštejn 145 Karlštejn 26718
501 double out - smíšený
 
29.9. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
28.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
28.9. 18:00 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
28.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
27.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
27.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
27.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
25.9. 19:00
501 double out - smíšený
 
25.9. 18:30 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
25.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
25.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
25.9. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
25.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.9. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.9. 19:00
501 double out - smíšený
 
24.9. 19:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
24.9. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
24.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
23.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
23.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.9. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 19:00 Hospůdka na hřišti
Karlštejn 145 Karlštejn 26718
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
21.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
21.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
21.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
21.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
20.9. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
 
20.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
18.9. 13:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
18.9. 12:00 Svémky U Tichnů - turnaj MAJOR
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
17.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
17.9. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.9. 19:00
501 double out - smíšený
 
17.9. 18:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - dvojice
 
17.9. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
16.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
cricket - smíšený
 
16.9. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
15.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
14.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
 
14.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
14.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
13.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
11.9. 19:00
501 double out - smíšený
 
11.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
split score - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
11.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 13:00 ABRI herna-bar-ukončen provoz
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
10.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.9. 19:00
501 double out - smíšený
 
10.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
9.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
7.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
6.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
4.9. 19:00
501 double out - smíšený
 
4.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
4.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
4.9. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
3.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 19:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7 PSČ 288 02
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
2.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
10.10. 15:00
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
10.10. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
10.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
9.10. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
9.10. 16:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 master out - dvojice
 
8.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
8.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
8.10. 18:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
 
8.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
7.10. 18:30
501 double out - smíšený
 
7.10. 18:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
6.10. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.10. 18:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
6.10. 16:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 17:30 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
4.10. 17:00
501 double out - smíšený
 
3.10. 19:00
501 double out - smíšený
 
3.10. 18:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - dvojice
 
3.10. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
3.10. 16:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
 
3.10. 16:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.10. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
3.10. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
2.10. 18:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
2.10. 18:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
2.10. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
1.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
1.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
30.9. 18:30
501 double out - smíšený
 
30.9. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
30.9. 18:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
29.9. 17:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
 
29.9. 16:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
28.9. 16:30 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
27.9. 18:15 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 17:00
501 double out - smíšený
 
27.9. 16:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 19:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
26.9. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - dvojice
 
26.9. 16:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
26.9. 15:00 Pivnice Máj - turnaj MAJOR
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
26.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 13:00
501 double out - smíšený
 
25.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
25.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
25.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 17:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
24.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
24.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.9. 8:00
501 double out - smíšený
 
23.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
23.9. 18:30
501 double out - smíšený
 
23.9. 18:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
23.9. 17:00 Bar U Břízu
Vsetín
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
21.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
20.9. 17:00
501 double out - smíšený
 
20.9. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
20.9. 13:00
501 double out - smíšený
 
19.9. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
19.9. 12:00 - turnaj MAJOR
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
18.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
18.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
17.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
 
17.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
16.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.9. 18:30
501 double out - smíšený
 
16.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
16.9. 18:00
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
15.9. 18:30 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
15.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
13.9. 17:00
501 double out - smíšený
 
13.9. 15:30 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
12.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - muži
Fotografie 1
Fotografie 2
 
12.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
12.9. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
12.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
11.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
11.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
10.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
10.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
 
9.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 18:30
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
7.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.9. 17:00
501 double out - smíšený
 
5.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
Fotografie 1
Fotografie 2
 
5.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
5.9. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
5.9. 15:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
4.9. 19:00 Hospoda Na koupáku
Tyršova 359, 27711 Neratovice
501 double out - smíšený
 
4.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
4.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
3.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
Fotografie 1
 
3.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
 
2.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
2.9. 18:30
501 double out - smíšený
 
2.9. 17:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
1.9. 18:00 Hospoda Na Patříně
Krchlebská 59 Loučeň Patřín 289 37
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském a Zlínském kraji