1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
Vážení účastníci,

vzhledem k vládním opatřením jsou, bohužel, až do odvolání pozastaveny všechny turnaje série DartsCup.
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
 TERMÍN HRACÍ MÍSTO TURNAJE FOTOGRAFIE 
17.9. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
17.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
cricket - smíšený
 
16.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
15.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
501 double out - smíšený
 
14.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
14.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
 
13.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
11.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
 
11.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
split score - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
501 double out - smíšený
 
11.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 13:00 ABRI herna-bar
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
501 double out - smíšený
 
10.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.9. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
10.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
9.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
7.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
4.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
 
4.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
4.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
4.9. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
3.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštěnice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
2.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:00 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
501 double out - smíšený
 
10.10. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
10.10. 15:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
10.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
9.10. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
9.10. 16:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 master out - dvojice
 
8.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
8.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
8.10. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
 
8.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
7.10. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
7.10. 18:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
6.10. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
6.10. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.10. 16:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 17:30 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
4.10. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
501 double out - smíšený
 
3.10. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
 
3.10. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
3.10. 18:00
501 double out - dvojice
 
3.10. 16:00
501 double out - smíšený
 
3.10. 16:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.10. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
3.10. 14:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
501 double out - smíšený
 
2.10. 18:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 18:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
2.10. 18:00
501 double out - smíšený
 
2.10. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 18:30 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
1.10. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.10. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
 
1.10. 18:00 Sport bar Dyleň
Kollárova 707, 353 01 Mariánské Lázně
501 double out - smíšený
 
30.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
30.9. 18:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
30.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 17:00
501 double out - smíšený
 
29.9. 16:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
28.9. 16:30 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
27.9. 18:15
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
501 double out - smíšený
 
27.9. 16:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 18:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - dvojice
 
26.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
26.9. 16:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
26.9. 15:00 Pivnice Máj - turnaj MAJOR
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
26.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 13:00
501 double out - smíšený
 
25.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
501 double out - smíšený
 
25.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
25.9. 17:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
24.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
24.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.9. 8:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
 
23.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
23.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
23.9. 18:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
23.9. 17:00
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
20.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
501 double out - smíšený
 
20.9. 15:00 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
20.9. 13:00
501 double out - smíšený
 
19.9. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
19.9. 12:00 Pivnice U Jarošů - turnaj MAJOR
Tylova 263, 289 12 Sadská
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
 
18.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
17.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
17.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
 
17.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
16.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
16.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
16.9. 18:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 18:30 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
15.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
15.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 18:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
13.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
501 double out - smíšený
 
13.9. 15:30 U Jožky
Muglinovská 2734, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
501 double out - smíšený
 
12.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - ženy
501 double out - muži
Fotografie 1
Fotografie 2
 
12.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
12.9. 15:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
12.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
11.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
11.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
501 double out - smíšený
 
10.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
 
10.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
 
9.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
8.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
7.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.9. 17:00 Café Bar Montana
sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň
501 double out - smíšený
 
5.9. 19:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - smíšený
Fotografie 1
Fotografie 2
 
5.9. 18:00 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
5.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.9. 16:00 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
501 double out - smíšený
 
5.9. 15:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:00 Restaurace Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
4.9. 19:00 U Golema
Okřínek 63, 290 01 Okřínek
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
4.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 18:00
501 double out - smíšený
 
4.9. 18:00 Herna bar Roxy 1
Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně
501 double out - smíšený
 
3.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
501 double out - smíšený
Fotografie 1
 
3.9. 18:30 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
501 double out - muži
501 double out - ženy
 
2.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
2.9. 18:30 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
501 double out - smíšený
 
2.9. 17:00 Restaurant Joky
Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov - Stará Chodovská
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
1.9. 18:30 Sport Bar Alex
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:00 Taverna Terasa
Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov
501 double out - smíšený
 
1.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském a Zlínském kraji